pvp serverler
  1. Pvp Serverler
  2. Forum Hakkında
  3. Duyurular
  4. Metin2 Pvp Kurulumu İşinize Yarayacaklar Listesi
Yanıtla
  #1  
2020-02-19
admin avatarı
admin Online
Admin
admin
Üyelik Tarihi
05/03/19
Şehir
İstanbul
Konu Sayısı
640
Mesaj Sayısı
702
Level 61
1
Metin2 Pvp Kurulumu İşinize Yarayacaklar Listesi
15549 görüntülenme

Merhabalar 2010 yılından bu yana tüm ziyaretçilerimize destek olmak amaçlı blog bölümümüzü aktif etmiştik. O günden bu güne bilgilendirici ve aydınlatıcı konular eklemeye devam ediyoruz. Aşağıda metin2 pvp serverler ile ilgili yayınlamış olduğumuz işinize yarayacak konularımızın arşivi bulunuyor.

Metin2 Pvp Kurulum

Kurulum aşamasında serverınıza bir şeyler eklemek isteyebilir ya da düzenleyebilirsiniz. Aşağıda bu işlemleri yapabileceğiniz birkaç kurulum konumuz bulunuyor.

Putty Kullanımı

Putty programı ssh bağlantı konusunda en çok tercih edilen programlardan biri. Biz de putty üzerinden ssh bağlantısı gerçekleştirip oyun serverınızda neler yapabileceğinizi çeşitli başlıklar halinde aşağıda verdik.

Navicat Kullanımı

Navicat programı oyun ve site veritabanınıza bağlanmanızı ve yönetmenizi sağlayan bir program. Pvp serverler sektöründe en çok tercih edilen mysql programı olduğu için biz de tüm anlatımlarımızı bu program üzerinden yaptık.

Metin2 Pvp Quest ve Files

Metin2 oyunu açık kaynak kodları sayesinde değiştirilmeye ve güncellenmeye açık bir oyundur. Bu nedenle quest yazılabilir ve fileslar güncellenebilir. Aşağıda birkaç quest ve files konusu bulunuyor. İncelemenizi tavsiye ederiz.

Metin2 Gm Kodları

Metin2 gm kodlarına her an ihtiyacımız olabiliyor. Özellikle yeni bir oyun ise her dakika bir item eksiği çıkabiliyor. Aşağıda kolay erişim sağlamanız amacıyla kodlarımızın parça parça sizlere verilmiştir.

Metin2 Giyilebilir Eşya Kodları

Metin2 İç item Kodları

Metin2 Gm Kodları

Metin2 Pvp Web ve Panel

Panelinizi oyuna bağlarken ve geliştirirken elbette aşağıdaki konulara ihtiyacınız olacaktır.

Bu konuya toplam 0 yanıt verildi
Yanıtla
1 kişi bu konuyu okuyor.
Konuda kayıtlı kullanıcı bulunmuyor...
Seçenekler