1. Pvp Serverler
  2. Blog
  3. Metin2 Pvp Kurulum
 
 

Metin2 Pvp Kurulum Son Eklenen Konuları

 
 
 
Metin2 Pvp Npc Sabitleme
Pvp serverinizde npc için oyun içinden kod yazdığınızda bir sonraki rebootta npc yok olacaktır. Npc sabitleme yaparsanız npc siz değiştirmedikçe orada kalacaktır.
 
 
Metin2 Pvp Serverlerde Aranması Gereken Özellikler
Metin2 dünyanın en çok oynanan internet tabanlı rol yapma oyunlarından birisidir. Günümüzün bu en popüler internet tabanlı oyunu Metin2’nin daha iyi bir oynanışa sahip olması açısından hizmet veren pv
 
 
Metin2 40K Files Önemli Açıklama
Metin2 40k files son zamanların en iyi filesı olabilir ancak açıklamamızı okumadan önce bundan emin olmayınız.
 
 
Metin2 40 K Files Diff Kodları (r40250 diffleri)
Son günlerde popüler olan ve herkesin ilgisini çeken 40 k files için diff kodlarını paylaşma gereği duyduk. R40250 diffleri ile metin2 pvp serverınızı şekillendirebilirsiniz.
 
 
Metin2 Pvp Pack Gömme / Açma / Sıkıştırma
Metin2 oyununuzda molebox programıyla packinizi gömebilirsiniz. Ayrıca sıkıştırmış olursunuz. Gömülmüş packi açma işlemi mümkün değil ama bir önerimiz var.
 
 
Metin2 Pvp Pong Bulma / Düzenleme / Gizleme
Serverınız metin2 pvp ise pong bulma, düzenleme ve gizleme işlemlerini yapmanız serverınızı güvende tutacaktır. Ayrıca hileleri de engelleyebilirsiniz.
 
 
Metin2 Game Sourcesi Açma / Düzenleme / Kapatma
Metin2 game sourcesi açma, düzenleme ve kapatma işlemlerini bir bir anlattık. Üstelik açtığınız game sourcesine ekleyebileceğiniz birkaç düzenleme vermekten de çekinmedik.
 
 
Metin2 Pvp Server Adı Değiştirme
Metin2 pvp serverınızın adını nasıl değiştireceğinizi detaylı bir şekilde anlatmaya çalıştık. Server adını değiştirmeniz için gerekli adımları anlattık.
 
 
Metin2 Game r34083 ve r42025 Diffleri (77 Adet Diff )
Metin2 serverinin sürekli güncellenmesi ile birlikte, oyun sunucularını offical serverle paralel yürüten duyarlı metin2 pvp server sahipleri her 6 ayda bir game sürümlerini güncellemek zorunda kalmakt
 
 
Metin2 Pvp Server Kurma
Metin2 pvp server kurma işlemini detaylı bir şekilde anlayabileceğiniz anlatım