1. Pvp Serverler
  2. Blog
  3. Metin2 Pvp Web ve Panel
  4. Siteye Oyun Bilgilerini Girme
 
 

Siteye Oyun Bilgilerini Girme İçeriği

 
 
 

Merhaba, Birçok oyun sahibi firmaların oyunları hazır kurup teslim ettiğini öğrenince ve pek bilgi sahibi olmadan işe atılınca bu konuda çaresiz kalabiliyor. Şifreleri girmek aslında basit bir işlem olsa da daha önce ftp görmemiş ve filezilla programını ilk defa öğrenmiş arkadaşlar için bir hayli zor. 

 

Sitenizin bilgileri ile filezilla adlı programdan ftp'ye bağlanıyoruz. Daha sonra public_html klasörüne giriyoruz. Site dosyalarınız orada bulunuyor.

 

Ana dizininizde config.php ya da ayarlar.php tarzında bir dosya olabilir. Hazır aldığınız indirdiğiniz panellerde genelde bu tarz isimlerle yer alıyor. .php uzantılı dosyaları notepad ++ ile açmanızı tavsiye ederim.

 

Bu isimlerde herhangi bir dosya bulamadıysanız, büyük ihtimal inc, includes ya da config adlı klasörlerde bağlantı dosyanız bulunuyor olabilir. Bu işlemlerden sonra metin2 pvp serverınız bağlanmış olacaktır.

 

Bilgileri girmek yetmiyor, bir de güvenlik olayları var. Bunun için aşağıda linkini verdiğim yazıya bakabilirsiniz.

Metin2 panelleriniz hakkında

 

Yeni bir panel arayan arkadaşlar için çalışmalarımızın başladığını belirten bir yazımız:

Yeni bir panel


Bir önceki yazımız olan Sol üstte bulunan eventleri yenileme başlıklı makalemiz metin2 event süreleri ve metin2 extra özellik süreleri sıfırlama hakkında bilgiler vermektedir.

Yayınlanma: / Son Düzenlenme:
5130 görüntülenme

Siteye Oyun Bilgilerini Girme Yorumları

 
 
 
yorum avatar