1. Pvp Serverler
  2. Blog
  3. Site Güncellemeleri
  4. Metin2 Pvp Kurulumu İşinize Yarayacaklar Listesi
 
 

Metin2 Pvp Kurulumu İşinize Yarayacaklar Listesi İçeriği

 
 
 

Merhabalar 2010 yılından bu yana tüm ziyaretçilerimize destek olmak amaçlı blog bölümümüzü aktif etmiştik. O günden bu güne bilgilendirici ve aydınlatıcı konular eklemeye devam ediyoruz. Aşağıda metin2 pvp serverler ile ilgili yayınlamış olduğumuz işinize yarayacak konularımızın arşivi bulunuyor.

 

Metin2 Pvp Kurulum

Kurulum aşamasında serverınıza bir şeyler eklemek isteyebilir ya da düzenleyebilirsiniz. Aşağıda bu işlemleri yapabileceğiniz birkaç kurulum konumuz bulunuyor.

 

Putty Kullanımı

Putty programı ssh bağlantı konusunda en çok tercih edilen programlardan biri. Biz de putty üzerinden ssh bağlantısı gerçekleştirip oyun serverınızda neler yapabileceğinizi çeşitli başlıklar halinde aşağıda verdik.

 

 

Navicat Kullanımı

Navicat programı oyun ve site veritabanınıza bağlanmanızı ve yönetmenizi sağlayan bir program. Pvp serverler sektöründe en çok tercih edilen mysql programı olduğu için biz de tüm anlatımlarımızı bu program üzerinden yaptık.

 

Metin2 Pvp Quest ve Files

Metin2 oyunu açık kaynak kodları sayesinde değiştirilmeye ve güncellenmeye açık bir oyundur. Bu nedenle quest yazılabilir ve fileslar güncellenebilir. Aşağıda birkaç quest ve files konusu bulunuyor. İncelemenizi tavsiye ederiz.

 

Metin2 Gm Kodları

Metin2 gm kodlarına her an ihtiyacımız olabiliyor. Özellikle yeni bir oyun ise her dakika bir item eksiği çıkabiliyor. Aşağıda kolay erişim sağlamanız amacıyla kodlarımızın parça parça sizlere verilmiştir.

 

 

Metin2 Pvp Web ve Panel

Panelinizi oyuna bağlarken ve geliştirirken elbette aşağıdaki konulara ihtiyacınız olacaktır.


Bir önceki yazımız olan Facebook Yorum Sistemi Eklendi başlıklı makalemiz size bilgi vermek amacıyla yazılmıştır.

 

Etiketler


Bu yazıda etiket bulunmamaktadır.

 
Yayınlanma: / Son Düzenlenme:
3734 görüntülenme

Metin2 Pvp Kurulumu İşinize Yarayacaklar Listesi Yorumları

 
 
 
yorum avatar