1. Pvp Serverler
  2. Blog
  3. Metin2 Pvp Serverler
  4. Metin2 Server Files Seçimi
 
 

Metin2 Server Files Seçimi İçeriği

 
 
 

Firmalar sizlere kolay, orta ve zor şeklinde 3 files sunacaktır. Seçminizi muhtemelen kendi oyun zevkinize göre yaparsınız. Bu 3 files tipinden bahsetmek istiyorum. Oyunların seçimi ve oyunun devamlılığı da bahsedeceklerimin içinde.

Kolay Server

Birçok oyuncunun tercihi kolay serverdan yanadır. Çabucak zirveye ulaşıp oyunun tadını çıkarmak isterler. Ama kısa zamanda sıkılıp oyunu bırakırlar. Sonra yine başka bir kolay oyun bulmaya kalkışırlar. Bu oyun sahipleri için istenmeyen bir durumdur bence.

 

Orta Server

Orta server bence en ideali. Ne az ne çok derler ya, işte tam o hesap ne kolay ne de zor. Oyun toplaması kolay server files kadar zor olmasa da yine kolaydır. Gelen oyuncu kalır, gitmez. Başarılı bir çok server tercihi orta serverdan yana yapmıştır. Ama elbet birgün bırakırlarki bu da uzun bir süre sonra olur, yeni server arayışlarına geçerler

 

Zor Server

Gerçekten kulağa kötü geliyor. Oyuncu toplamanız imkansız gibi bir şey. Bol bol reklam almalısınız, google adwords vs. reklam firmalarından da yararlanmalısınız. Oyun zor gelecektir ama geldiğinde bırakması da epey zor olacaktır :)


Bir önceki yazımız olan Tanıtım siteleri hızla artıyor başlıklı makalemiz metin2 pvp tanıtım siteleri hakkında bilgiler vermektedir.

Yayınlanma: / Son Düzenlenme:
5048 görüntülenme

Metin2 Server Files Seçimi Yorumları

 
 
 
yorum avatar