pvp serverler
  1. Pvp Serverler
  2. Blog
  3. Metin2 Genel
  4. Metin2 Oyununu Diğer Oyunlardan Ayıran Özellikler
Yayınlanma Tarihi:

Hemen hemen tüm ülkelerde rahatlıkla oynanan oyunlardan biri olan Metin2 Oyunu strateji ve savaş oyunlarını oynamak isteyen pek çok kişinin severek oynadığı oyunlardan biridir. Söz konusu oyun son derece uzun soluklu bir oyundur. Oyunda 4 farklı karakterde savaşçılar vardır. Savaşçılar, Şamanlar, Suralar ve Ninjalar birbirinden farklı nitelikleri olan farklı karakterlerdir. 1. sınıf olan savaşçıların yanında, hızları ile bilinen Ninjalar, büyü yapma yetenekleri ile bilinen Şamanlar ve büyü bozma yetenekleri ile bilinen Suralar farklı karakterde olan savaşçılardır.

Metin2 Oyunu’nda Ninjaların farklı statüleri bulunmaktadır. Okçu Ninja statüleri, uzak dövüş Ninja statüleri, bıçakçı Ninja statüleri gibi farklı statüler bulunmaktadır. Bu statüler için farklı işlemlerin yapılması söz konusudur. Genellikle bıçakçı Ninja statüsünün en çok tanınan statülerden biri olduğu söylenebilir. Farklı Ninja statülerinin farklı becerileri bulunmaktadır. Aynı zamanda farklı çeviklik özellikleri de bulunmaktadır. Ninjaların her birinin farklı STR; VIT ve DEX değerleri bulunmaktadır. Okçular ve bıçakçılar arasında tercihte bulunmak durumunda kalabilirsiniz.

metin2 pvp serverler

Metin2 Oyunu’nu diğer oyunlardan ayıran en önemli özellikler arasında söz konusu oyunun pek çok yaratıcı fikir içermesidir. Sözgelimi pek çok hile söz konusu oyunda daha fazla güç kazanmanızı sağlamaktadır. Bu hileler arasında Metin2 7X hilesi ya da ticaret hilesi gibi hileler bulunmaktadır. Söz konusu hileler sayesinde farklı bir çarın itemlerini kopyalayabilirsiniz. Metin2 Oyunu içinde item kopyalamanız çarınızı ya da savaşçınızı daha güçlü hale getirmenizi sağlayacaktır. Çarınız ya da savaşçınız güçlü olduğunda en güçlü olan savaşçı ile daha sıkı mücadele etmeniz söz konusu olacaktır.

Söz konusu oyunda pek çok farklı ayrıntı bulunmaktadır. Örneğin çeşitli aşamaları geçebilmeniz için biyolog görevlerini yerine getirmeniz gerekecektir. Aynı zamanda Metin2 Oyunu içinde farklı Ninja statüleri bulunmaktadır. 4 savaşçı karakterden biri olan Ninjalar en hızlı olan karakterlerdir. Okçu ve bıçakçı Ninja statüleri arasında ayrım yapmanız gerekecektir. Söz konusu Ninjaların her birinin farklı özellikleri bulunmaktadır. Bu da yeteneklerinizin farklılaşmasını sağlayacaktır. 1. Sınıf savaşçılar olan Savaşçı karakterine ve çarınıza farklı isimler koymanız mümkündür. Sonuç olarak bu oyunun bu kadar iyi özelliklere sahip olması metin2 pvp serverler'in de çoğalmasını kolaylaştırıyor.


Bir önceki yazımız olan Metin2 Pvp Başlangıç Ayarları başlıklı makalemiz size bilgi vermek amacıyla yazılmıştır.


Benzer Yazılar

» Metin2 Pvp Serverlerin Türkiye deki Yeri
» Efsun Botu Kullanımı
» Metin2 Pet Sistemi
» Pvp Serverların Normallerinden Farkı
» Metin2 Server Files Seçimi
cron işi