1. Pvp Serverler
  2. Blog
  3. Metin2 Pvp Hata ve Çözümler
  4. METİN2 CREATE NO APPROPRIATE DEVICE Hatası Çözümü
 
 

METİN2 CREATE NO APPROPRIATE DEVICE Hatası Çözümü İçeriği

 
 
 

Son zamanlarda metin2 pvp'de çıkan güncellemelerin çoğu bilgisayar sistemlerimizin uygulama uyumlulukları göz ardı edilerek çıkarılıyor. Bu durum neticesinde çoğumuz pvp serverlere giriş yaparken bazı hatalarla karşılaşıyoruz ve en sık karşılaşılan hata olan METİN2 CREATE NO APPROPRIATE DEVICE hatasının çözümü konusunda sizlere yardımcı olmak için bu makaleyi yazıyoruz.

METİN2 CREATE NO APPROPRIATE DEVICE çözümü

METİN2 CREATE NO APPROPRIATE DEVICE hatası

Adım adım yapmanız gerekenler;

  • Girmek istediğiniz metin2 pvp server e sağ tıklayıp uyumluluk sorunu giderme ye tıklayın.
  • Uyumluluk sorununu ararken biraz bekleyin.
  • Program uyumluluğu sorun gidericisi sorunu çözdükten sonra "Önerilen ayarları deneyin" ve "Sorun giderme programı" olarak size iki seçenek sunacaktır.
  • "Önerilen ayarları deneyin" seçeneğine tıkladıktan sonra windows'un sizin için önerdiği ayarı test etmesi için sizi "Programı Sına" seçeneğine yönlendirecektir.
  • "Programı Sına" dedikten sonra metin2 pvp server iniz açılıyor ise pencereyi tamam diyerek kapatabilirsiniz.

 

Bu şekilde Windows Vista/7/8 sistemlerinde sorunu giderebilirsiniz.

(Windows XP için ise, aynı şekilde metin2 pvp server client inize sağ tıklayın özellikler diyin ve uyumluluk bölümünden mevcut sistemi değiştirin.)

İyi eğlenceler 


Bir önceki yazımız olan Metin2 Pvp + Basma Kodları başlıklı makalemiz Metin2 pvp + basma, + basma kodları ve artı basma kodları hakkında bilgiler vermektedir.

Yayınlanma: / Son Düzenlenme:
15253 görüntülenme

METİN2 CREATE NO APPROPRIATE DEVICE Hatası Çözümü Yorumları

 
 
 
yorum avatar


 
 
furkan
, 14:10:11

Metin2 create no appropriate device hatası nerdeyse hevesimi kıracaktı ama sizin sayenizde hatayı çözdüm ve şimdi kaldığım yerden devam ediyorum

 
 
ahmet görgün
, 18:25:17

Arkadaşlar ben bu metin2 create no approprıate devıce lanet hatayı alıyorum uyumluluk ayarlarından denedim olmadı bilgsayar ayarlar gelişmiş sistem ayarlarından denedim gene olmadı oyunu 3 kere sildim yukledim halla aynı pc format atırdım gene yok ben cıldırmak üzereyim bilen varsa bi el atsın Windows 10 hp pc markası hp..

 
 
bahrican
, 05:47:31

teşekkürler hocam düzeldi benim. ancak yeni bir pvp dosyası attığımda tekrar tekrar alıyorum bu hatayı. galiba önceki serverdan kalan dosyalar buna sebep oluyor