1. Pvp Serverler
  2. Blog
  3. Mbot
  4. Mbot Lure Ayarları Resimli
 
 

Mbot Lure Ayarları Resimli İçeriği

 
 
 

Silkroad online oyunu aynı ip üzerinden birkaç karakter açmamıza müsade edebiliyor. Bu duruma normal oyunda pek ihtiyacımız olmasa da sro pvp serverlerde moon ve sun düşürmek için çeşitli eu charları açarak 7/24 bota kurabiliyoruz. Botlarda 2 bard, 1 cleric, 1 warrior ve atackerları ayarladığımız zaman çok seri kesim gerçekleştirebiliyoruz. Bu sebeple warrior çarımızla lure yapmamız gerekebiliyor. Lure nasıl yapılır sorunun cevabını yani mbot lure ayarlarını resimli olarak anlatacağım.

 

  • Öncelikle Mbot > Döngü kısmından kayıt başlatıyoruz. ve Kullanılacak skill kaydına da tik atıyoruz.

mbot lure yapımı

mbot lure ayarları resimli anlatım

 

  • Daha sonra kayda başla diyerek oyunumuzdan lure yapacağımız alanlara gidip Howling Shut skillini kullanıyoruz ve yaratıklarımızı üstümüze çekiyoruz. Bu işlemi yapıp ana kasma yerine dönüyoruz. Bir bakıyoruz ki yaratıklar peşimizde. Daha sonra kaydı durdur seçeneğine tıklıyoruz ve kaydı kaydet diyoruz.
  • Mbot > Bölge kısmına gelip oto lureyi aktif etmeliyiz

mbot lure ayarları resimli

  • Sağdaki çerçeve içine aldığımız butona tıklayarak daha önce kaydetmiş olduğumuz dosyamızı seçiyoruz. Otolure kullan kısmına tik atıyoruz ve ayarları kaydet diyerek botu başlat diyoruz.

Her şeyimiz tamam hayırlı olsun. :)


Bir önceki yazımız olan Mbot Script Çizmek başlıklı makalemiz mbot script yapma, mbot geri dönüş yolo ve mbot kasma yerine gitme hakkında bilgiler vermektedir.

Yayınlanma: / Son Düzenlenme:
31536 görüntülenme

Mbot Lure Ayarları Resimli Yorumları

 
 
 
yorum avatar


 
 
kemal
, 14:05:05

Silkroad onlineda aynı ip den birkaç char açılacağını bilmiyordum şimdi bende yapmaya çalışacağım çok güzel anlatmışsınız tüşekkürler.

 
 
Rana
, 20:44:45

Mbot için lure ayarlarını uzun zamandır yapmaya çalışıyorum ve bür türlü yapamıyordum. Resimli anlatımınız sayesinde şu an yaptım. Çok teşekkürler emeğinize sağlık.

 
 
anlatim
, 19:24:56

anlatımınız botun son versiyonları ile de uyuşuyor mu hocam? yoksa bu v1.12 versiyon mbot için mi?