1. Pvp Serverler
  2. Blog
  3. Silkroad Online Genel
  4. Silkroad Nedir, Nasıl Bir Oyundur
 
 

Silkroad Nedir, Nasıl Bir Oyundur İçeriği

 
 
 

Silkroad yıllardır oynanan hatta oynanmaya devam eden en eski ve en kaliteli oyundur. Oyun içeriği ismi kadar basit. İpek Yolu Online.
Yüzyıllarca taşınmış kervanlar, yolda uğranan kervan saraylar ya da ansızın çıkan hırsızlar, tam kervanı yıktılar derken ortaya çıkan hırsız avcıları
yani hunterlar heyecanı ve oyun keyfini dorukta yaşatıyor.

Oyunda seviye atlamaktan sıkıldığınızda uğraşacağınız bir çok şey var. En basiti yukarıda bahsettiğim meslek olayı. Belli bir seviyeye ulaştığınızda bu mesleklerden birini seçip eğlenebilirsiniz. Benim en eğlenceli bulduğum meslek thief yani hırsızlık. Bir de seviyeniz ve eşyalarınız iyise yıkamayacağınız kervan bulunmaz. Tabii kervan sahiplerinin abileri sağlam değilse.

Oyunda ipek yolunun üzerinden geçtiği tüm şehirleri görebilirsiniz. Jangan, downhang, hotan, istanbul vb. İstanbulda gezerken gerçekten o zamanın istanbulunu görebiliyorsunuz.

Silkroad online eski olmasına rağmen grafikleri hep iyiydi ve iyi olmaya devam ediyor. Tabii oyun boyutu da diğer oyunlara göre hep fazlaydı ama buna değerdi.

Bir de bu işin pvp serverı var. Silkroad Pvp Serverlar da hızla artıyor ve ana oyuna nazaran daha eğlenceli olmaya başlıyor.


Bir önceki yazımız olan Silkroad Pvp Serverlar Artıyor başlıklı makalemiz silkroad pvp serverlar, silkroad pvp ve sro pvp artıyor hakkında bilgiler vermektedir.

 

Etiketler


» silkroad nedir » sro nedir » silkroad » sro

 
Yayınlanma: / Son Düzenlenme:
3215 görüntülenme

Silkroad Nedir, Nasıl Bir Oyundur Yorumları

 
 
 
yorum avatar