pvp serverler
  1. Pvp Serverler
  2. Diğer Pvp Serverler
  3. Ogame Pvp Serverler
  4. hizliogame.com
450 görüntülenme
2023-08-06
H
hizliogame Offline
Level 1
hizliogame
Üyelik Tarihi
06/09/21
Konu Sayısı
3
Mesaj Sayısı
6
Level 1
32
OGame PVP Hizliogame.com
Oyun Adı:
hizliogame.com
Oy Sayısı:
6
Site Adresi:
Zorluk:
Orta Server
Açıklama:
OGame Pvp "Extreme" sunucusu, tüm oyuncuları adeta büyüleyen görsellerle ve kaliteli grafiklerle donatılmıştır.

hizliogame.com Detaylı Tanıtım


Uzak galaksilerde sınırları zorlamaya hazır mısınız? İmparatorluklar kuracak, uzayın derinliklerinde efsanevi savaşlara katılacak ve galaktik zaferlere imza atacaksınız! OGame pvp en heyecan verici sunucusu olan "Extreme," 09/09/2023 tarihinde kapılarını açıyor ve sizi müthiş bir uzay macerasına davet ediyor. Hemen yerinizi alın ve galaktik hükümdarlık yolunda kendi efsanenizi yazın!

Extreme sunucusunda sizi bekleyen fırsatlarla dolu bir dünya var. Stratejik dehasıyla ön plana çıkanların üstünlük sağladığı bu evrende, siz de taktiklerinizle rakiplerinizi geride bırakabilirsiniz. Gelişmiş teknolojiler, güçlü filolar ve destansı savunma yapıları sayesinde galaktik üstünlüğü ele geçirin. Ticaret ve diplomasi becerilerinizle güçlü ittifaklar kurun, kaynakları en verimli şekilde kullanın ve hızlıca yükselerek rakiplerinizi gölgede bırakın!

Extreme sunucusu, heyecan verici etkinlikler ve ödüllerle dolu. Benzersiz görevler ve savaşlarla dolu bir deneyim yaşayarak adınızı tüm evrene duyurun. Kendi kolonilerinizi keşfedin, stratejik bölgeleri fethedin ve düşmanlarınıza karşı cesurca savaşın. Unutmayın, galaktik zaferler için cesaret, strateji ve iş birliği çok önemli!

OGame Pvp "Extreme" sunucusu, tüm oyuncuları adeta büyüleyen görsellerle ve kaliteli grafiklerle donatılmıştır. Adeta uzayın derinliklerinde kaybolacak, sürükleyici bir oyun deneyimi yaşayacaksınız. Her anınızı heyecan ve aksiyonla geçireceğiniz bu evrende, diğer uzay kaptanlarıyla rekabet ederek galaktik zaferinize giden yolu aydınlatın.

Hadi, galaksiler arası yolculuğa çıkmaya hazır mısınız? Extreme sunucusuna katılmak için www.hizliogame.com adresini ziyaret edin ve en güçlü uzay imparatorluğunu inşa etmek için ilk adımı atın. Unutmayın, 09/09/2023 tarihinden itibaren sizi eşsiz bir uzay macerası bekliyor. Dünyanızı fethetmek için şimdi harekete geçin!

 

Characteristics of the universe: EXTREME- 09/09/2023
Resource production speed: х2000
Build Speed: x2000
Research speed: x1500
Fleet speed: x15
Expedition speed: х8
Fleet Debris: %60
Defence Debris: %40

 

hizliogame.com Tanıtım Resimleri


Eklenmemiş...

hizliogame.com Tanıtım Videosu


Eklenmemiş...
Bu konuya toplam 0 yanıt verildi
1 kişi bu konuyu okuyor.
Konuda kayıtlı kullanıcı bulunmuyor...