1. Pvp Serverler
  2. Blog
  3. Knight Online Genel
  4. Knight Online Eski Dönem
 
 

Knight Online Eski Dönem İçeriği

 
 
 

Knight Online Eski Dönem

Knight Online Eski Dönem Görüntü

Merhabalar,

Bu yazımızda sizlere Knight Online'nın eski, endamlı günlerinden bahsedeceğim. Knight Online ilk olarak 17 Ağustos 2004 tarihinde dünyaya sunuldu. Noah System tarafından üretilen oyun o dönemin League Of Legends'i gibiydi. Dünya çapında popüler olmasının yanında, özellikle Türkiye yoğunluklu kullanıcı kitlesi oluşmuştu. Oyun basit ama çok eğlenceliydi. İlerleyen zamanlarda oyunun gelişmesi ile oluşan hatalar nedeniyle ve yetkililerin yeterli desteği vermemesi sonucu insanlar oyundan uzaklaşıp Pvp serverlara yönelmeye başladı.

Pvp serverlar Knight Online'nın doğduğu yerde Kore de ortaya çıkmıştır. Bir süre sonra bazı Türklerin oyunun dosyalarını ordan alıp düzenlemesiyle Knight Online Pvp Türkiye'ye gelmiş, oldu. İlk zamanlarda Private serverlarda sıkıntılar olmasına rağmen sonradan çok temiz bir oyun sunmaya başladılar. Hileler engellendi ve buglar yok denecek kadar azaltıldı. USKO da da GM'lerin oyunla ilgilenmemesi sonucu insanlar zamanla Pvp'ye geçmeye başladılar. 

Bir dönem USKO oyuncu kaybetmeye başladığından dolayı Pvp'lere dava açtı. Çoğu pvp server ve tanıtım sitesi kapatıldı. Ama bir süre sonra bunu önleyemiceklerini anladıkları için uğraşmaktan vazgeçtiler. Pvp sektörü günümüzde hala varlığını sürdürmekte olan Knight Online hala büyük bir oyuncu kitlesine sahip durumdadır. 

Knight Online Pvp oynamadıysanız hiç oynamanızı kesinlikle tavsiye ederiz. Knight Online'nın ilk gününden günümüze kadar ki her türlü çeşidini sitemizdeki ko pvp serverler listesinde bulabilirsiniz.


Bir önceki yazımız olan Knight Online Gm kodları başlıklı makalemiz knight gm kodlari, knight online kodlar ve ko gm kodlari hakkında bilgiler vermektedir.

Yayınlanma: / Son Düzenlenme:
4645 görüntülenme

Knight Online Eski Dönem Yorumları

 
 
 
yorum avatar


 
 
TazovskY
, 21:14:48

Oyuna 2005 yılında başladım , uskoda data base ile oynayıp düşük level mage ile nova skillleri kullandığım oldu fakat bir süre sonra hata fixlendi ama ilgilenme durumu olmadığı için ve oyunu gitgide paraya döktükleri için herkes gerek home ko gerek farm server veya pk-andream serverleri tercih etmeye başladı, bunun temelinde insanlar yeni arkadaşlıklar edinmeye başladı. O zamanların Dante'si , 0000000'ı , F9Devil'i veya Ordeal'i olmayı kim istemezki...