pvp serverler
  1. Pvp Serverler
  2. Blog
  3. Metin2 Genel
  4. Editsiz Oyunda Ne Satılır?
Yayınlanma Tarihi:

Editsiz pvp serverler oyuncuların emekleri ile oynayabileceği tek serverlardır. Diğer editli serverlerde oyunun dengesini bozacak bir çok etmen bulunuyor. Bir editsiz serverınız varsa ve oyununuzu ayakta tutacak kazancı sağlayacak satışı yapamıyorsanız doğru yerdesiniz.

Editsiz oyunlarda satılacak birçok alternatif sunabiliriz ancak bunlardan sadece işe yarayan kazanç getirenlerden bahsetmek istiyoruz.

Dönüşümde istenen eşyalar

Bu eşyalar oyununuzda nasıl elde ediliyor bilmiyorum ama bu eşyaları kolay sağlayabilecekleri bir eşya oluşturup satabilirsiniz. Ya da bu eşyaları doğrudan da satabilirsiniz. Oyuncular bunu anlayışla karşılayacaktır.

Süreli eşyalar

Süreli eşyalar bu tip serverlarda zaten en çok tercih edilenler arasında. Tr tipi bir serversa exp, hp ve mp veren bir yüzük yapabilir ve bu yüzüğün haftalık olmasını sağlayabilir ve ardından da satabilirsiniz.

Yardımcı görevli

Oyunda GM, GA ve GS gibi görevli rütbeleri olduğunu biliyorsunuz. Bu rütbelerin yetkilerini sınırlayarak oyunculara satabilirsiniz. Aylık 100 tlye satış yapabilirsiniz. Bu rütbelere sahip olmak yani gm olmak isteyen birçok dürüst oyuncu bulabilirsiniz.


Bir önceki yazımız olan Metin2 Pvp Serverlerin Türkiye deki Yeri başlıklı makalemiz size bilgi vermek amacıyla yazılmıştır.


Benzer Yazılar

» Pvp Serverların Normallerinden Farkı
» Tanıtım siteleri hızla artıyor
» Metin2 - İlk Bakış, İlk İzlenim
» Metin2 Serverinize Oyuncu Toplamak
» Metin2 Oyununu Diğer Oyunlardan Ayıran Özellikler