1. Pvp Serverler
  2. Blog
  3. Metin2 Pvp Serverler
  4. Editsiz Oyunda Ne Satılır?
 
 

Editsiz Oyunda Ne Satılır? İçeriği

 
 
 

Editsiz pvp serverler oyuncuların emekleri ile oynayabileceği tek serverlardır. Diğer editli serverlerde oyunun dengesini bozacak bir çok etmen bulunuyor. Bir editsiz serverınız varsa ve oyununuzu ayakta tutacak kazancı sağlayacak satışı yapamıyorsanız doğru yerdesiniz.

 

Editsiz oyunlarda satılacak birçok alternatif sunabiliriz ancak bunlardan sadece işe yarayan kazanç getirenlerden bahsetmek istiyoruz.

 

Dönüşümde istenen eşyalar

 

Bu eşyalar oyununuzda nasıl elde ediliyor bilmiyorum ama bu eşyaları kolay sağlayabilecekleri bir eşya oluşturup satabilirsiniz. Ya da bu eşyaları doğrudan da satabilirsiniz. Oyuncular bunu anlayışla karşılayacaktır.

 

Süreli eşyalar

 

Süreli eşyalar bu tip serverlarda zaten en çok tercih edilenler arasında. Tr tipi bir serversa exp, hp ve mp veren bir yüzük yapabilir ve bu yüzüğün haftalık olmasını sağlayabilir ve ardından da satabilirsiniz.

 

Yardımcı görevli

 

Oyunda GM, GA ve GS gibi görevli rütbeleri olduğunu biliyorsunuz. Bu rütbelerin yetkilerini sınırlayarak oyunculara satabilirsiniz. Aylık 100 tlye satış yapabilirsiniz. Bu rütbelere sahip olmak yani gm olmak isteyen birçok dürüst oyuncu bulabilirsiniz.


Bir önceki yazımız olan Metin2 Pvp Serverlerin Türkiye deki Yeri başlıklı makalemiz türkiyede metin2 pvp ve türkiye pvp serverlar hakkında bilgiler vermektedir.

Yayınlanma: / Son Düzenlenme:
4412 görüntülenme

Editsiz Oyunda Ne Satılır? Yorumları

 
 
 
yorum avatar