1. Pvp Serverler
  2. Silkroad Pvp Serverler
  3. Sheim Silkroad
 
 

Sheim Silkroad Server Bilgileri

 
 
 

Oyun Adı: Sheim Silkroad

Site Adresi: www.sheimsilkroad.com

Açıklama: [17.08.2018] Açık Beta. (19:00 UTC+3) Beta süreci boyunca oyunda teknik arızaları gidermek için sürekli güncelleme ve tekrar başlatma söz konusu olabilir.

Zorluk: Orta

Oy Sayısı: 361 ✔

silkroad pvp server
 

Sheim Silkroad Server Tanıtımı

 
 
 

17.08.2018] Açık Beta.
(19:00 UTC+3)
Beta süreci boyunca oyunda teknik arızaları gidermek için sürekli güncelleme ve tekrar başlatma söz konusu olabilir.


24.08.2018] Büyük Açılış.
(20:00 UTC+3)

Merhaba ve hoşgeldin! "Sheim Silkroad Online" yapım süresi uzun ve eğlenceli bir yolculuk oldu, zamanımızın çoğunu bu projeye adadık. Sunucumuzda oynamaya başladığınızda bunu görebileceksiniz, tekrar serverlar arasında geçiş yapmanıza gerek kalmayacak! Bu projeyi her zaman geliştiriyoruz ve aktif olarak güncelliyoruz.
Size çok uzun bir süre silkroad keyfi sunmaktan mutluluk duyuyoruz. Sheim, başkalarının yapamadıklarını yerine getirmek için burada.
Tüm silkroad oyuncularını bir araya getirerek güçlü bir topluluk kurmayı amaçlıyoruz. Eklediğimiz yenilikçi özelliklerle oyunlarımızın keyfini çıkarırken sizi eski silkroad nostalji ile canlı tutacağız. Önceliğimiz, dileklerinize uygun davranmak ve sizi önemseyen bir topluluk oluşturmaktır. Amacımız elimizden gelenin en iyisini yaparak istikrarlı bir server sunabilmemiz ve Beta testinize yardımcı olmamız bizim için çok önemlidir. Sheim'i çok sayıda oyuncuyla uzun süredir çalışan bir server haline getirmeyi içtenlikle umuyoruz.

 

Sheim Silkroad Yorumları