pvp serverler
  1. Pvp Serverler
  2. Silkroad Private Serverlar
  3. FrontieR
 
3410 görüntülenme
2021-02-08
emrinolur avatarı
emrinolur Offline
Level 1
emrinolur
Üyelik Tarihi
02/08/21
Konu Sayısı
1
Mesaj Sayısı
1
Level 1
4
FrontieR-Game | ISRO-R Dosyaları | En Yeni Sistem | Yeni Job | 120 Cap |
Oyun Adı: FrontieR
Oy Sayısı: 1 Oy Ver
Site Adresi: frontiersro.com/
Zorluk: Orta Server
Açıklama: FrontieR-Game | Isro-R Özellikleri | En Yeni Sistem | Yeni Job | ISRO-R Dosyaları | Cap 120 |Yeni Pet|

FrontieR Detaylı Tanıtım


FrontieR | Isro Özellikleri | En Yeni Sistem | Yeni Job | ISRO-R Dosyaları | Cap 120 


En güncel Silkroad-R Dosyaları
  
LEVEL CAP: 120----IRK: EU/CH----MASTERY: 240----JOB LEVEL: 120


BAŞLANGIÇ LEVEL: 1----JOB BAŞLANGIÇ LEVEL: 1----SILK SİSTEM: AKTİF----ACADEMY: AKTİF


EXP RATE: 40X----PARTY RATE: 45X----PULUS LİMİT MAX: +15----MAX DEGRE: 13----ARTI RATE: İSRO SİSTEM----BAŞLANGIÇ SP: 50K


 
 

 
China Medicine Supplier.
Bu NPC tüm şehirlerde bulunur.Belirli seviyelere ulaşmanın ödülü olarak bazı nadir eşyalar sunar.Bu NPC seviye atlama aşamasında size çok yardımcı olacak ve size Sun Silahları tedarik etme yeteneğine sahip olacak!
China Valuables Dealer.
Burada,yukarıda belirtildiği gibi canavarlardan atılan tokenlerden 1-8 dereceye kadar Çin Seal OF Moon ekipmanları satın alabilirsiniz.Diğerleri bölümünden diğer NPC öğelerini de satın alabilirsiniz.


 
Europe Medicine Supplier.
China Medicine Supplier ile aynı özelliklere sahip,tek farkı Avrupa Silahları için olması!
Europe Valuables Dealer.
Burada,yukarıda belirtildiği gibi canavarlardan atılan tokenlerden 1-8 dereceye kadar urope Seal OF Moon ekipmanları satın alabilirsiniz.Diğerleri bölümünden diğer NPC öğelerini de satın alabilirsiniz.


 
İtem değişim Özelliği.
Oyunun play2win tarafını gerçekten geliştiren bir özellik.Bu özelliği kullanarak başka bir item türüyle iteminizi değiştirebilirsiniz.Silahınızı diğer tüm silah türleriyle değiştirebilirsiniz.Bu özellik zırhlar için de geçerlidir.
Sadece Magic PoP Guide Gori'yi ziyaret edin,ardından Item Exchange'e tıklayın ve değiştirmek istediğiniz itemi slota koyun.


 
Premium Service Manager Qing Yu.
Bu NPC karakterinizin veya guildinizin adını değiştirmek için kullanılır.Tek yapmanız gereken Item Mall'dan karakter veya Guild adı değiştirme biletini satın almak ve ardından bu NPC'yi ziyaret etmektir.

 
 
WEB ITEM MALL

Yeni Silk Türleri.
FrontieR Online'de 2 farklı silk türü vardır.
Premium Silk.
Premium Web Mall'dan eşya almak için kullanılır. Premium Silk ile alınmış eşyaların ticareti vardır ve Premium Silk diğer kullanıcılara hediye edilebilir.
Silk.
Silk Mall'dan eşya almak için kullanılır. oyunumuzda ücretsiz şekilde verilir. 2 adet atak toplayıcı petler binek petler alınabilir.


 
Unique target
Frontier Online'da Unique target unique canavarların saldırdığı karakterlerin üzerinde icon belirir.


 
CHATTİNG LİNK
Frontier Online'de İteme link verme all chat kısmından link verebilmek için premıum basılı olması gerekmektedir. global chatting te premıum basma zorunluluğu yoktur.


 
ITEM KİLİT SİSTEM
Etkinleştirme.
25 Silk karşılığında Web İtem Mall'dan bir Kilit almanız yeterlidir. Daha sonra kilit penceresinin görünmesi için öğeye tıklamalısınız. Kilitlemek istediğiniz öğeyi seçin ve oraya sürükleyin. Kilitlendikten sonra öğeniz sonsuza kadar güvende olacaktır. Kilitlenen herhangi bir şey yapmak için hesapta kayıtlı e-posta adresi aracılığıyla tekrar kimlik doğrulamanız gerekir.
Web Item Mall'dan Anahtar satın alarak kilitlenmiş bir öğenin kilidini kaldırabilirsiniz.
NOT:kilitlenen item + basılamaz blue basılamaz bankaya pete yere stall'a npc ye guild bankasına takasa herşeye kapalıdır.


 

 
FELLOW PET KLAVUZ
Frontier Online'de. Bu yeni dosyaların en iyi yönlerinden biri yeni evcil hayvan sistemidir. Ayrıca önemli ve kullanışlıdırlar. Saldırı,Savunma ve Buff tipinde fellow petleri vardır. Zevkinize göre seçim yapabilirsiniz.
Fellow Peti elde etmek.

Fellow pet almanın 2 yolu vardır:
1.Web item Mall'dan satın alabilirsiniz.
2.F10 da bulunan petleri kasıp web item mall'dan çevirici satın alıp Fellow pet elde edebilirsiniz.
Fellow petinizi level atlatmak.
Fellow petinizi level atlatmak için yapmanız gereken şey canavar kesmek ya da unique canavarları kesmektir.Fellow petinizin seviyesi sizin seviyenizi geçemez.


 
BECERİ KALDIRMA
Removal Rondo'yu kullanarak bir fellow petinizin becerisini kaldırabilirsiniz. Kaldırma işlemine başlamak için Stable NPC'si ile konuşmanız gerekir.


 PARTY MASTER
Frontier Online'da party kısmına geldiğinizde party başkanı ataması yapabilirsiniz. Bu şekilde istediğiniz kişi party başkanı olabilir.


 
GUİLD BİLGİSİ
Frontier Online'de U ya bastığınızda online oyuncular Position kısmından silkroad haritasında bulundukları konumları level'leri verdikleri sp bağışı göstermektedir
Frontier Online'da guildler biraz farklı çalışır.Aşağıda yeni özelliklerle ilgili önemli bilgiler bulacaksınız.


 
BLOCK SİSTEMİ
Bu çok kullanışlı ve pratik bir özelliktir. Artık belirli karakterlerden yada tüm karakterlerden gelen takas ve party istekerini teker teker reddetmek yerine sonsuza dek kapatabilirsiniz.


 
MAP ÜZERİNDEN KONUM BELİRLEME
Frontier Online'de M harfine bastığınızda görev yerleriniz ve party arkadaşlarınıza konum gönderebilirsiniz.


 
PARTY MATCHİNG
Frontier Online'de E den party aradığınızda party de bulunan kişilerin levelleri ve masteryleri gözükmektedir.


 
 
Günlük Görev Yöneticisi
Bu NPC, Frontier Online'da bulunan tüm günlük görevleri alabileceğiniz NPC'dir.


 
Jupiter Temple Görevleri
Temple of hupiter entrance Teleport dan Parti ile girebileceginiz özel görev odaları


  
JOB SEÇME
Her hesap için yalnızca bir job seçilebilir. Bir karakter bir job seçtiğinde, aynı hesaptaki diğer karakterler otomatik olarak aynı joba katılacaktır. Jobunuzu karakter seçimi ekranından seçebilirsiniz. Mevcut jobunuzu değiştirmek isterseniz, şehirlerde bulunan Job NPC'leri ile konuşabilirsiniz.

 
Thief
Thiefler, Job elbiselerini kendi Job NPC satın alabilirler. Job etkinliklerine ve ticarete başlamadan önce bir Job kıyafeti giymeniz gerekir.
Job kıyafetini giyebilmek için bir takma ad oluşturmalısınız.


 
Hunter
Hunter, Job elbiselerini kendi Job NPC satın alabilirler. Job etkinliklerine ve ticarete başlamadan önce bir Job kıyafeti giymeniz gerekir.
Job kıyafetini giyebilmek için bir takma ad oluşturmalısınız. 
SPECİALTY GOODS BOX
Canavarlardan specialty boxlar toplayın(tüm canavarlar bu kutuları verebilir, Mangyang'lar bile). Job kıyafeti giyince specialty boxların düşme şansı artmaktadır.
Specialty boxları toplamak için job skillerinde bulunan trader sack açık olmalıdır.


 
 
SPECİALTY GOODS BOX
Job kıyafetlerini elde etmek için yerden topladığınız specialty boxları job skillerinde bulunan caravan bugle petine açıp begin target trading kısmından topladığınız specialty boxlar kervan petinize gelir ve kervan çekebilirsiniz.


 
SPECİALTY GOODS BOX
Job setleri elde etmek için yerden topladığınız specialty boxları job skillerinde bulunan caravan bugle petine açıp begin target trading kısmından topladığınız specialty boxlar kervan petinize gelir ve kervan çekebilirsiniz.


 
Aşağıda belirtilmiştir


 
Bir Hunter veya Thief bir ticarette başarılı olduğunda, ticaret mallarının başarıyla işlem gördüğü kadar çok stone kazanır. Hunterler Blue Stone ve Thiefler Black Stone elde eder. 
 
CRAFT İŞLEMİ
Bu sistemler yeni job ve crafting'tir. Crafting sistemine bir göz atacağız. Kullanımını anlamak için önce normal setiniz dışında bir job setine (normal öğelerle aynı olan, ancak job alanlarına eklenen 12 job eşyası) ihtiyacınız olduğunu anlamanız gerekir. Bu job eşyalarını almanın tek yolu craftingtir. Ayrıca normal eşyalar gibi bu job eşyalarının artı değeri ve de blueleri olabilir.Öncelikle Ticket Oluşturmanız gerekmektedir!


 
MAGİC POP GUİDE GORİ İŞLEMİ
Ticket Oluşturduktan Sonra Magic Pop npc de Bozdurmanız Gerekmektedir!


 
MATERİAL
Craft Sekmesınden Job İtemı İcin + basma ve blue basma olustura bılırsınız Caraft yaptıgınızda rasgeler Magic Rune yada Reinforcement Rune Verir.
*Reinforcement Rune: Magic pop Npcsinden Bozdurursunuz Ve itemin leveline Göre + Basa bilirsiniz Başarısız + Durumunda iteminiz -1 olarak + degeri düşer.
(Başarısız Denemelerde Jop item Kaybolma Patlama Gibi Durumlar Söz konusu olmaz!!)


 
MATERİAL
*Magic Rune: Magic pop Npcsinden Bozdurursunuz Ve itemin leveline Göre Ve Str İnt Degerleri Farkli olarak verir en Yüksek STR ve İNT degeri 3 olarak ayarlıdır En yuksek Hp ve Mp degeride 300 Olarak Verir. 
 


DAHA FAZLASI GORMEK İÇİN :

https://frontiersro.com/

FrontieR Tanıtım Resimleri


Eklenmemiş...

FrontieR Tanıtım Videosu


Eklenmemiş...

Konu emrinolur tarafından (2021-02-08 Saat 16:32:09 ) değiştirilmiştir.
Bu konuya toplam 0 yanıt verildi
1 kişi bu konuyu okuyor.
Konuda kayıtlı kullanıcı bulunmuyor...
cron işi