pvp serverler
  1. Pvp Serverler
  2. Orta Pvp Serverler
  3. MorMt2
Yanıtla
  #1  
2020-06-12
U
umityilmaz Offline
Level 1
umityilmaz
Üyelik Tarihi
06/12/20
Konu Sayısı
1
Mesaj Sayısı
1
Level 1
1
Mormt2 - yeni açiliyor 12.06.2020 saat : 19.00'da aktif
1824 görüntülenme
Oyun Adı: MorMt2
Oy Sayısı: 0 Oy Ver
Site Adresi: mormt2.com
Zorluk: Orta Server
Açıklama: MorMt2-Oyun Tanıtımı ve İçeriği 55Lv Başlagıç 120Lv Bitiş. ( İlerleyen süreçte oyuncularımızın gelişim hızına göre bitiş Lv 150-->250 olarak değişecektir.) Sürgün 2.Katta dönüşüm itemleri ve +75 item

MorMt2 Detaylı Tanıtım


MorMt2-Oyun Tanıtımı ve İçeriği55Lv Başlagıç 120Lv Bitiş. ( İlerleyen süreçte oyuncularımızın gelişim hızına göre bitiş Lv 150-->250 olarak değişecektir.)Sürgün 2.Katta dönüşüm itemleri ve +75 itemleri düşmektedir.
Simya Kuşak ve Lycan Sistemi Bulunmamakta!!!
Skill'ler G başlar P yapmak için Metinler 5'er Ruhtaşı Azrail ve diğer Boss'lar 20 adet Ruhtaşı atmaktadır.
Editsiz - Betasız - Hilesiz. !
Her Hafta Düzenli Lonca Ve WS Turnuvaları.
Her Hafta Düzenli Eventler.
Sorunsuz Offline Shop Sistemi.
Yeni Nesil Efsun Botu.
Alanında Profesyonel GM Takımı.Merhaba! MorMt2 dünyasına hoş geldin! Bu serverda diğer PVP'lerde yaşanan sorunları ve hataları baz alarak ilerledik ve gördüğümüz tüm sorunları düzelttik. Eşsiz bir MMO-RPG deneyimi seni bekliyor! En ufak ayrıntıları düşünerek oyuncunun keyif almasını oyunda her dakikanın ve her LV'in sistematik bir şekilde ilerlemesini sağladık. Gelişmeye her zaman devam edecek olan oyunumuz, seni tam anlamıyla etkisi altına alacak. MorMt2'nin sana vaat ettiği şeylerden biri de bu. 10 yıla yaydığımız Metin2 PVP tecrübemiz ve araştırmalarımızda her zaman oyuncuların düşüncelerini dikkate aldık ve MorMt2'yi oluşturduk. Aslında MorMt2 sana keyifli bir oyun hizmeti sağlamak için doğdu diyebiliriz. Artık bugda kalmak ya da exp kaybetmek yok hatta çok sık karşılaştığın log probleminizi de ortadan tamamen kaldırdık.Bu konuda fazlasıyla iddialıyız. Her şeyi, oyunu rahat bir şekilde oynaman için yeniden tasarladık. MorMt2, hatalar tekrar yaşanmasın fikriyle ortaya çıktığı için kendini sürekli güncellemeye devam edecek bir oyun. "Daha iyiye nasıl ulaşabilirim?" diye soruyorsan doğru yerdesin. Günlük hayatında Türkiyenin bilindik firmalarında Yazılım Uzmanı olarak çalışan Uzman GM kadromuz ile sana 7/24 profesyonel hizmet sunuyoruz. Aklına takılan sorularda ya da oyunda yaşayabileceğin herhangi bir problemde her zaman sana yardımcı olamayı sadece ilk gün bu yazıyı okurken değil her an iletişim kurabilir olmayı hedefliyoruz. Çünkü; hatalardan yola çıktık ve gelişimimizi bu şekilde sürdürüyoruz. MorMt2 ekibi olarak, sana kaliteli bir oyun hizmeti sunmak için daima senin görüşlerini dikkate alacağız. Biz oyuncusuna önem veren ve oyuncusunun görüşlerini dikkate alan bir oluşumuz. Sana ve senin görüşlerine sadık olmaya gayret edeceğiz. Gün geçtikçe daha da kaynaşıp aile olacağız. Hadi! Ne duruyorsun? Ailemize katılmak için daha fazla bekleme. Katıl aramıza!

MorMt2 Tanıtım Resimleri


1. Resim

MorMt2 Tanıtım Videosu


Eklenmemiş...
Bu konuya toplam 0 yanıt verildi
×
Yanıtla
1 kişi bu konuyu okuyor.
Konuda kayıtlı kullanıcı bulunmuyor...
Seçenekler