pvp serverler
  1. Pvp Serverler
  2. Ogame Pvp Serverler
  3. Wars OF Planet
Yanıtla
  #1  
2020-12-19
W
warsofplanet Offline
Level 1
warsofplanet
Üyelik Tarihi
12/19/20
Konu Sayısı
1
Mesaj Sayısı
1
Level 1
32
Wars OF Planet OGame Server BETA
1659 görüntülenme
Oyun Adı: Wars OF Planet
Oy Sayısı: 0 Oy Ver
Site Adresi: warsofplanet.com/
Zorluk: Orta Server
Açıklama: 1000x Hızlı OGame | Özel OGame Server | Asteroid | Galaksi 8 | Turnuvalar ve bir çok etkinlik ile beraber.

Wars OF Planet Detaylı Tanıtım


Ogame Oyunu

Uzay temalı bir online oyun olarak 2002 yılında piyasaya sürülen Ogame uzay oyunları oynamayı seven oyun severleri kendisine çekmektedir. Günümüzde bu oyuna internet üzerinden hemen her oyuncunun erişim sağlaması mümkün olmaktadır.

Bunun için yalnızca server ve tarayıcılara ihtiyaç vardır. Bu site üzerinde ogame pvp server seçeneklerine yer veriliyor. Oyun severler buradaki güncellenmiş server sistemlerini kullanarak rahatlıkla online maceraya ortak olabiliyorlar.

Ogame Oyun Tanıtım

Her yönden oldukça büyüleyici bir atmosfer yapısına sahip olan Ogame oyununda başarılı olabilmek için öncelikli olarak oyun hakkında birtakım bilgilerin edinilmesine ihtiyaç vardır. Ogame pvp server bağlantılarının yer aldığı bu platformda bu oyun hakkında oldukça kapsamlı bilgiler oyun severlere veriliyor.

Ogame yeni evren özelliğiyle bu oyunda hangi dinamik unsurlar yer alıyor bunlarla ilgili güzel bilgiler bu siteden edinilebiliyor. Site üzerindeki inceleme bölümünden Ogame ile ilgili olarak ihtiyaç duyulan her türde bilgi elde edilebiliyor.

Ogame Tarayıcı Kullanımı

Online oyun dünyasının en iyilerinden biri olarak kendisini öne çıkaran Ogame, istenirse doğrudan bir tarayıcının kullanılması aracılığıyla da oynanabiliyor. Bu site üzerinde hizli ogame yöntemlerinden etkin olarak bahsediliyor.

Oyunun direkt tarayıcı üzerinden nasıl yönetileceği, oyuna nasıl başlanacağı ve bu hususta neler yapılması gerektiği konularına ilişkin birçok şeyi bu siteden öğrenmek mümkün oluyor. Bu işlem doğrultusunda yalnızca oyuna giriş için sitede kolay şekilde bir üyelik oluşturulması gerekiyor.

Oyuna Giriş İşlemleri

Oyuna katılım ve giriş işlemleri konusunda bu sitede oyun severler gerekli şekilde yönlendirici birtakım adımlara yer veriliyor. Bu platformdaki ana sayfa üzerinde yer alan ‘’Kayıt Ol’’ sekmesi üzerinde kolayca kişisel bir hesap oluşturulabiliyor.

E-mail, oyunda geçerli olacak isim, şifre ve dil bilgilerinin bu forum üzerinde düzenlenmesiyle birlikte kolaylıkla bir üyelik kaydı oluşturulabiliyor.

Ogame Forum Sayfası

Bu sitede yer alan ogame forum sayfası üzerinde hızlı ogame oynama işlemleri konusunda oyun severlerini bilgilendirici ve aydınlatıcı içeriklere yer veriliyor. Oyun severler ogame ile ilgili olarak son güncel gelişmelere doğrudan bu forum bölümü üzerinden erişim sağlayabiliyorlar. Oyunda kullanılacak birtakım araç ve gereçlerin nasıl satın alınacağını oyun severler buradan öğrenebiliyorlar.

https://warsofplanet.com/

Wars OF Planet Tanıtım Resimleri


Eklenmemiş...

Wars OF Planet Tanıtım Videosu


Eklenmemiş...
Bu konuya toplam 0 yanıt verildi
Yanıtla
1 kişi bu konuyu okuyor.
Konuda kayıtlı kullanıcı bulunmuyor...
Seçenekler