pvp serverler
  1. Pvp Serverler
  2. Medya
  3. Metin2 den Soğutacak 5 Durum
Yayınlanma Tarihi: - 'de degistirildi.

Metin2 yi iyi biliriz: Oynadık, soyulduk, sattık, çırptık ve SOĞUDUK. Soğuduk ama bıkmadık, bir türlü kopamadık bu oyundan. :) Metin2 bitti, pvp server oynadık, o bitti oyun kurduk, o bitti oyun sattık. Yaşamımıza işledi. Zaman zaman da soğuduk haliyle. Tüm bu sebepler normal metin2de olduğu gibi metin2 pvp serverler de de geçerlidir. Metin2den soğutacak 5 durumu inceleyelim efenim.

1. Hesabınızın Soyulması

Eyvah Char Boş!

metin2 char soyulması

Sabah erkenden kasmak için uyandınız, hesaba girmeyi denediniz yooook olmuyor. Şifremi unuttumdan yeni şifre aldınız ve girdiniz. Bir baktınız ki char boş. Kafayı mı yersin, oyunumu bırakırsın artık bilmiyorum.

2. Ban Yemek

Dünya kadar emek harcarsın bir bakmışsın ban yemişsin

metin2 hesabınız engellendi

Char soyulmasından farksız bir durum. Ama süreli bile olsa eğer metin2 yi çok seviyorsanız o süre geçmek bilmez. Süresizse char soyulması daha iyi tabii.

3. Almış Olduğunuz Hatalar

Her ne yaparsanız yapın çözemediğiniz o hatalar dizisi... Artık yeteeeer!

metin2 create no hatası

İndirirsin kurarsın bilmem ne hatası alırsın. Çözümünü bulur metin2 klasörüne atarsın hop bir hata daha... Artık yeter ya. Sonra öğrenirsin ki bilgisayarda bir takım eksiklikler vardır giderince düzelir falan.

4. Her Şeye Küfreden Küfürbaz Haydolar

Ana bacı kalmaz, arada kendi analarını ve bacılarını bile çıkartabilirler. Gel de soğuma!

metin2 küfürbaz insanlar

Karakteri yatırmaya gelmez, ks atmaya gelmez, yere düşen itemini almaya gelmez. Konuşmaya bile gelmez. Ana bacı yapmak onların konuşma dili.

5. Eski Metin2 nin Kalmaması

Yok pet sistemi, yok yeni itemler... Yenilik güzel olur da eskiyi özletiyor be abi

eski metin2

Ah eski günler ah. İlk başlamanın hevesinden midir yoksa eskinin daha iyi olmasından mıdır bilmiyorum ama kanımız ısınıyor be abi. Eskiler iyidir.