pvp serverler
  1. Pvp Serverler
  2. Emek Pvp Serverler
  3. JESSİAMT2
Yanıtla
  #1  
2021-03-07
E
emreu35 Offline
Level 1
emreu35
Üyelik Tarihi
03/07/21
Konu Sayısı
1
Mesaj Sayısı
1
Level 1
1
Jessİa2 12 mart cuma gÜnÜ 21:00 da aÇiliyor 1-120
1369 görüntülenme
Oyun Adı: JESSİAMT2
Oy Sayısı: 0 Oy Ver
Site Adresi: tanitim.jesia2.com
Zorluk: Emek Server
Açıklama: 12 Mart 21:00'da Jesia2 efsanesi uzun bir aradan sonra tekrar sizlerle! Bol oyunculu 1-120 Oyun deneyimine hazır mısınız? -1-120 Alışılmışın dışında oyun deneyimi ✓ -Kripto sistemi (*Yeni) ✓ -Yükse

JESSİAMT2 Detaylı Tanıtım


12 Mart 21:00'da Jesia2 efsanesi uzun bir aradan sonra  tekrar sizlerle!  

Bol oyunculu 1-120 Oyun deneyimine hazır mısınız?  

-1-120 Alışılmışın dışında oyun deneyimi ✓

-Kripto sistemi (*Yeni) ✓

-Yüksek ortalama şansı ile oyun zevki dorukta Maks 120 Ort ✓

-Eğlenceli Bol dönüşüm sistemi ✓  

-Bol Metin bol farm keyfi ✓

-7/24 İlgili destek ve discord kadrosu  

Ve daha fazlası ✓

Detaylı tanıtıma göz at ; https://tanitim.jesia2.com/,

Discord'a özel dev çekilişlere ve etkinliklere katılabilirsiniz!  

Discord link; https://discord.gg/qVdDrYVMmG

 1. İlk oyuna giriş

 İlk oyuna giriş ile beraber; Aquarus Silah Fişi, Kavuk I, Çöl Kostümü I, Manu I ve perma (sınırsız) bir şekilde Beyaz Şebnem ve Ejderha Tanrı eşyalarına sahip olucaksınız. Not→Başlangıçta size sunduğumuz tüm ekipmanlar, Zırh-Kask kostümü ve Binek geliştirilebilen eşyalardır ve efsunlanmış bir şekilde sizlere sunmaktayız. 

Aquarus Silah Fişi: Saldırı Değeri+50 ve Ortalama Zarar %5 bonuslarını verir. 

Kavuk I: Canavarlara Karşı Güçlü +10, Metinlere Karşı Güçlü +10 ve Patronlara Karşı Güçlü +10 bonuslarını verir. 

Çöl Kostümü I: Canavarlara Karşı Güçlü +10, Metinlere Karşı Güçlü +10 ve Patronlara Karşı Güçlü +10 bonuslarını verir. 

Manu I: Canavarlara Karşı Güçlü +10, Metinlere Karşı Güçlü +10 ve Patronlara Karşı Güçlü +10 bonuslarını verir.(düzenlendi)

 

 

Öncelikle Krallık bölgelerinde bulunan "Biyolog Chaegirab" gidelim ve henüz daha 1 level iken 90 seviyeye kadar olan tüm biyolog görevlerini tek tık biyolog sistemiyle kolaylıkla bitirelim. (92-94 level görevlerini; o levellere ulaştığınız da yine tek tık sistemi ile alabileceksiniz) Evet yanlış duymadınız sunucumuzda tek tık biyolog sistemi mevcut! 

Krallık haritalarında bir kaç metin taşı kırarak 5 level üzerine ulaşın ve sağ üstte hızlı yetenek menüsünden becerilerinizi alın. 

20 levele ulaşana kadar Krallık haritalarında metin taşlarını kırın ve daha sonra Işınlanma yüğüzünden Seungryong Vadisi'ne ışınlanıp metin taşlarını yok etmeye başlayın. 

Buradaki metin taşlarından gelişme aşamasında sizlere çok yardımcı olacak eşyaları elde edebileceksiniz. Beceri kitapları, Mor kristal, Ruh taşı, Taş torbası, Avcı Ünvanı ve Eğitim Kağıdı gibi. Not→Taş torbalarından elde ettiğiniz taşları hızlı sat sistemimiz ile kolay bir şekilde satarak belli bir miktarda yang elde edebileceksiniz. +0→150.000 yang +1→250.000 yang +2→500.000 yang +3→750.000 yang +4→1.500.000 yang

 

Bir süre metin farmı yaptıktan sonra becerilerinizi grand veya perfect master aşamasına ulaştırın. (Başlangıç metin bölgelerinde "Zen Fasulye"si doğrudan elde edilemeyip, metin sandıklarından çıkan Eğitim Kağıtları ile Genel Depocu Helen'den takas karşılıgı elde edilebilecektir.) 

Sizlere oyun başlangıcında geliştirilebilen ekipmanlar sunduğumuzu söylemiştik, I. seviye Canavar eşyalarınızın birini veya birkaçını II. seviye aşamasına yükselterek hasarınızı arttırın. 

Metin sandıklarından Avcı Ünvanları elde etmiştik. "F5" Menüsünü açalım ve buradaki Ünvan Menüsünde bizlere extra bonuslar sağlayan ünvanları elde edelim. Bu ünvanlar; Patron Avcısı→ 200 adet Avcı Ünvanı karşılığında alınabilir. Patronlara Karşı Güçlü +15 bonusu sağlar. Metin Avcısı→ 200 adet Avcı Ünvanı karşılığında alınabilir. Metintaşlarına Karşı Güçlü +15 bonusu sağlar. Canavar Avcısı→ 200 adet Avcı Ünvanı karşılığında alınabilir. Canavarlara Karşı Güçlü +15 bonusu sağlar. 

Sunucumuzda sizleri sadece metin taşlarına bağlı bırakmadık; Haritalara içeriği çok değerli olan patronları dağıttık. Seungryong Vadisi'ne "Ork Reisi", Sohan Dağı'na "Dokuz Kuyruk", Doyyumhwan Bölgesi'ne "Alev Kral" gibi... Bu patronlardan "Düşük Patron Sandığı" elde edebileceksiniz. Düşük Patron Sandığı içeriğinde→ Mor Kristal, Kırmızı Kristal, Sarı Kristal, Cor Draconis İşlenmemiş ve Küçük Örümcek Yumurtası gibi çok değerli itemler bulunmaktadır. Not→ Sarı Kristal sadece Harita patronlarından ve Zindanlardan elde edilebilmektedir. Not→ Kırmızı Kristal Seungryong Vadisi'nden sonraki metin haritalarından, harita patronlarından ve zindanlardan elde edilebilmektedir. (Sohan Dağı, Doyyumhwan, Kızıl orman vs.)


S.S.S

JESSİAMT2 Tanıtım Resimleri


Eklenmemiş...

JESSİAMT2 Tanıtım Videosu


Eklenmemiş...
Bu konuya toplam 0 yanıt verildi
Yanıtla
1 kişi bu konuyu okuyor.
Konuda kayıtlı kullanıcı bulunmuyor...
Seçenekler