1. Pvp Serverler
  2. Blog
  3. Metin2 Pvp Gm Kodları
  4. Metin2 Pvp Saç Stilleri ve Kodları
 
 

Metin2 Pvp Saç Stilleri ve Kodları İçeriği

 
 
 

Saç stilleri ve kodları birçok gm kodları dökümanı içinde bulunmamaktadır. Yeri geldiğinde kodlar oyuna eklemeniz için lazım olabiliyor.  Aynı zamanda bu kodları oyuna eklemeden de kullanabilirsiniz.  Oyun içinden gm karakterinizle chat bölümüne yazacağınız /i saç kodu adet envanterinize belirttiğiniz adet kadar saç gelmesini sağlayacaktır. Aşağıda vermiş olduğumuz saç stillerinin birçoğu ticarete açıktır ve karakterlere teslim edebilirsiniz. Ancak söylemeliyim ki bu işin zor kısmı ve profesyonel serverlarda bununla karşılaşamazsınız.

 

metin2 pvp saç stilleri ve kodları

 

Savaşçı karakterlerinin saç stilleri isimleri ve kodları

74013  Havalı Saç (Bay)

74015  Havalı Şapka (Bay)

75013 Havalı saç (Bayan)

75015 Havalı şapka (Bayan)

 

Sura karakterlerinin saç stilleri isimleri ve kodları

74513 Havalı saç (Bay)

74515 Havalı şapka (Bay)

75413 Havalı saç (Bayan)

75415 Havalı şapka (Bayan)

 

Ninja karakterlerinin saç stilleri isimleri ve kodları

75213 Havalı saç (Bay)

75215 Havalı şapka (Bay)

74263 Havalı saç (Bayan)

74265 Havalı şapka (Bayan)

 

Şaman karakterlerinin saç stilleri isimleri ve kodları

75613 Havalı saç (Bay)

75615 Havalı şapka (Bay)

74763 Havalı saç (Bayan)

74765 Havalı şapka (Bayan)

 

Kodları oyuna eklemekte fayda var. Bu işlem gerçekten çok basit. Öncelikle boş bir npc bulmak ve npc isminizi saç stillerinin bulunduğunu belli edecek bir isimle değiştirin ya da hiçbir işlem yapmadan başka eşyaların da bulunduğu bir npc içine ekleyebilirsiniz

 

Navicat'a bağlanıyoruz, player tablomuzu açıyoruz ve ardından shop_item'e giriyoruz. shop_vnum sütunu eklediğiniz npc kodudur, item_vnum ekleyeceğimiz saç still kodudur ve count ise eklenecek adettir. Tavsiye edilen adet sayısı saç stilleri için1'dir. Yeni bir satır oluşturmak için aşağıdan + ya basabilirsiniz ya da son sayfada yön tuşları ile son satırdayken down tuşuna basabilirsiniz. Boş satır karşınıza gelecektir ve rahatlıkla ekleme işleminizi yapabileceksiniz.

 

Normal metin2 oyununda zor elde edilen bu saç stillerini pvp serverınıza eklemenizde fayda var. Yeni metin2 pvp server oyuncularının deneyip görmek istediği bir deneyim olacaktır. Ancak bu saç stillerini normal metin2 oyununda olduğu gibi ücretsiz satmamanızı öneririz. Oyuncuların pvp server tercih etmelerinin en büyük sebeplerinden biri en ufak ürünlerin bile ücretli olmasıdır.

Kodlarımız aşağıdadır. Kodları sınırlı verdik çünkü herkesin files tipi aynı olmuyor yani herkeste aynı saç stilleri bulunmuyor ancak aşağıdaki kodlar standart saç stilleridir.


Bir önceki yazımız olan Metin2 Pvp Siteye Online Sayısı Ekleme başlıklı makalemiz online sayısı çekme, sitede online sayısı gösterme ve online sayısı ekleme hakkında bilgiler vermektedir.

Yayınlanma: / Son Düzenlenme:
6428 görüntülenme

Metin2 Pvp Saç Stilleri ve Kodları Yorumları

 
 
 
yorum avatar