1. Pvp Serverler
  2. Blog
  3. Metin2 Pvp Gm Kodları
  4. Metin2 Pvp Küpe Kodları
 
 

Metin2 Pvp Küpe Kodları İçeriği

 
 
 

Merhabalar,

Bugün metin2 pvp serverler'de özellikle kurulum aşamasında sık sık lazım olan gm kodlarının yalnızca bir bölümünü ele alacağız. Metin2 küpe kodları sizler için bizim tarafımızdan aşağıda güzel bir şekilde elendi. Takı kodu en iyiden en kötüye göre yani en iyi seviyeden, kötü seviyeye doğru yapılmıştır. Kodların sonundaki 9 sayısı itemin + değerini göstermektedir. O sayıyı 0 ile 9 arasında değiştirebilmeniz mümkündür. Dilerseniz /i küpe-kodu ile envanterinize alabilir, dilerseniz kodunu alarak navicat > shop_item tablosundan her hangi bir npcye yani satıcıya ekleyebilirsiniz. Sizlere önerimiz tüm küperi doğrudan npc eklemek yerine kendi aralarında bir dönüşüm oluşturmanızdır. Kodlara aşağıda ulaşabilirsiniz.

Metin2 Pvp Küpe Kodları

Sıralama en iyiden en kötüye göre yapılmıştır. Doğru ayırt edebilmeniz açısından küpe isimleri kalın ve renk yapılmıştır. Buyrun kodlarımız:

Cennetin Gözü Küpe: 17209

Ametist Küpe: 17189

Kristal Küpe: 17169

Beyaz Altın Küpe: 17149

İnci Küpe: 17129

Abanoz Küpe: 17109

Yeşim Küpe: 17.089

Altın Küpe: 17069

Gümüş Küpe: 17049

Bakır Küpe: 17029

Ahşap Küpe: 17009


Yeni çıkan takı kodlarını bu bölüme ekleme gereği duymadık. Çünkü o itemler birçok server filesta bulunmuyor. Ancak yukarıda vermiş olduğumuz küpe kodları neredeyse tüm fileslarda (server sahibi silmediyse) yer alıyor. Bu yüzden yalnızca bu itemlerin kodlarını paylaştık. Yine bu küpelerin isimlerine eş değer bilezik ve kolye de bulunuyor. Örneğin Cennetin Gözü Küpe'nin Cennetin Gözü Bileziği ve Cennetin Gözü Kolyesi de bulunuyor. Bu itemlerin kodlarına da metin2 pvp gm kodları adlı kategorimizden ulaşabilirsiniz. 


Bir önceki yazımız olan Metin2 Pvp Pong Bulma / Düzenleme / Gizleme başlıklı makalemiz pong bulma, pong şifresi ve hex editör hakkında bilgiler vermektedir.

Yayınlanma: / Son Düzenlenme:
3353 görüntülenme

Metin2 Pvp Küpe Kodları Yorumları

 
 
 
yorum avatar