1. Pvp Serverler
  2. Blog
  3. Metin2 Pvp Gm Kodları
 
 

Metin2 Pvp Gm Kodları Son Eklenen Konuları

 
 
 
Metin2 Beta Zırh ve Beta Silah Kodları
Metin2 beta zırhları ve silahları son çıkan tüm fileslarda yer aldığı üzere kodları da merak edilmektedir. Beta item kodlarını sizlerle paylaşmak istedik.
 
 
Metin2 Pvp Küpe Kodları
Metin2 pvp serverinize eklemek istediğiniz küpe isminin karşısındaki yazan kodu almanız yeterlidir. Metin2 pvp küpe kodlarının neredeyse hepsini paylaştık.
 
 
Metin2 Çelik Kodları
Metin2 pvp serverinize çelik eklemek için bu kodlara ihtiyacınız oluyor. Metin2 siyah çelik kodlarını alarak dilediğiniz satıcıya ekleyebilirsiniz..
 
 
Metin2 Beceri Öğretmen Kodları
Metin2 pvp beceri öğretmen kodlarını kullanarak mavi, sarı ve kırmızı bayrağa eklemeler yapabilirsiniz. Hatta bu kodları gm hesaptan yazdığınız takdirde yanınıza beceri öğretmenleri belirecektir.
 
 
Metin2 Pvp Perfect Skill Kodları
Metin2 pvp perfect skill kodları ile savaşçı, ninja, sura ve şaman karakterlerinin becerilerini perfect master yapabilirsiniz.
 
 
Metin2 Pvp Kalkan Kodları
Metin2 pvp kalkan kodları her zaman işimize yarayabilir. Kalkan kodları zaman zaman bulunamasa da paylaşacağımız kalkanlar her filesta yer almaktadır.
 
 
Metin2 Pvp Kitap Kodları
Metin2 bk kitap kodlarını siz değerli üyelerimiz için paylaştık. Kodları dilerseniz yazıp dilerseniz herhangi bir npcye ekleyebilirsiniz.
 
 
Metin2 Pvp + Basma Kodları
Günümüzde herkes metin2 pvp server açıyor ve bu serverleri optimize ederken zaman zaman item kodlarına ihtiyacımız oluyor.
 
 
Metin2 GM Komutları
Eğer bir oyununuz varsa, oyunu yönetirken mutlaka bu kodlara ihtiyaç duyarsınız. Kodları yazmak için gm yetkisini doğru tanımladığınızdan emin olmakta fayda var.